HAKKIMIZDA
İnterofis Tercümanlık Merkezi, 38 yıllık tecrübesi ve TURÇEF Yeminli Çevirmenlik Federasyonunun Akdeniz Bölge Temsilciliğini başarıyla yürüterek 44 farklı dilde yazılı ve sözlü profesyonel tercüme hizmetleri sunan, küresel iletişimin önemini kavramış öncü bir kuruluştur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, dil bariyerini aşmalarını, kendilerini güvende hissetmeleri ve global iletişim ağında yer almalarını sağlamak, üzerinde titizlikle durduğumuz bir konudur.

Merkezimizden, ulusal ve uluslar arası müşterilerimize kapsamlı çeviri çözümleri sunuyoruz. Kuruluşumuz, yılların deneyimi ve uzman kadrosuyla, müşterilerimizin her türlü dokümanı için , ihtiyaç duydukları tüm hizmeti sorunsuz bir şekilde yürüterek onlara rehberlik etmektedir.
Index Video
interofis
Hizmetlerimiz İş dünyasında ve ticarette başarılı olmak için çeşitli alanlarda uzmanlık sağlayan hizmet ağımızla, ülkemizde iş kurmak isteyen yabancılar ile, yabancı ülkelerde iş kurmak isteyen vatandaşlarımıza her türlü danışmanlık desteği vermekteyiz.
Tercüme Hizmeti
Tercüme Hizmeti

Tercüme hizmetleri, farklı dil ve kültürleri birbirine yaklaştırmak veya işbirliği yapmak amacıyla kullanılan çok çeşitli dil çevirisi ve metin yönetimi alanlarını kapsar.

İş ve Ticari Danışmanlık
İş ve Ticari Danışmanlık

İş dünyasında ve ticarette başarılı olmak için çeşitli alanlarda uzmanlık sağlayan hizmet ağımızla, ülkemizde iş kurmak isteyen yabancılar ile, yabancı ülkelerde iş kurmak isteyen vatandaşlarımıza her türlü danışmanlık desteği vermekteyiz.

Eğitim Hizmetleri
Eğitim Hizmetleri

Yabancı bireylerin Türkiye'de ve Türk vatandaşlarının yabancı bir ülkede eğitim almak istediklerinde karşılaşabilecekleri gereksinimleri ve süreçleri kolaylaştırmayı amaçlamaktayız.

Organizasyon Hizmetleri
Organizasyon Hizmetleri

Yabancıların Türkiye'de ve Türk kişi ve kuruluşların da yabancıların katılımı ile gerçekleşecek  çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar düzenlemeleri sağlayan hizmet birimimiz, başarılı bir planlama, koordinasyon ve yürütmeyi sağlamada tam destek vermektedir.

events
Fuar, Kongre, MICE ve Etkinlik Hizmetleri
Yabancıların Türkiye'de ve Türk kişi ve kuruluşların da yabancıların katılımı ile gerçekleşecek çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar düzenlemeleri sağlayan hizmet birimimiz, başarılı bir planlama, koordinasyon ve yürütmeyi sağlamada tam destek vermektedir.
Tercüme Hizmeti

Tercüme hizmetleri, farklı dil ve kültürleri birbirine yaklaştırmak veya işbirliği yapmak amacıyla kullanılan çok çeşitli dil çevirisi ve metin yönetimi alanlarını kapsar. İnterofis olarak tüm tercüme ihtiyaçlarını karşılayacak uzman kadromuz ile eksiksiz ve hatasız çevirinin güvenini yaşayın.

Tercüme Hizmeti
consultancy-detail
35+

Yıllık Tecrübe

consultancy-detail
44+

Dil Çeviri

consultancy-detail
500

Proje

consultancy-detail
150+

Çevirmen

BLOG

Interofis'in sunduğu bilgi hazinesine hoş geldiniz! İş dünyasında liderlik, tercüme teknikleri, kültürlerarası iletişim, pazar trendleri ve daha fazlasıyla ilgili güncel ve kapsamlı içeriklerin yer aldığı bizden haberler sayfamıza hoş geldiniz.

Şampiyon Mütercim Antalya İnterofis Tercümanlık Merkezinde! Şampiyon Mütercim Antalya İnterofis Tercümanlık Merkezinde!

Şampiyon Mütercim Antalya İNTEROFİS Tercümanlık Merkezinden! AVRUPA Birliği (AB) Bakanlığı tarafından düzenlenen Genç Çevirmenler Yarışması'nda Antalya'da yaşayan Özge Bozkurtoğlu, Türkiye birincisi oldu.

Devamını Oku
İşletmenizi korumak için yasal çevirinin önemi nedir? İşletmenizi korumak için yasal çevirinin önemi nedir?

Global dünyada birleşme sağlayan İnterofis gibi köklü firmalar, çok dilli işgücü barındıran şirketlerin çalışanlarını bulundukları bölgeye entegre etme sorumluluğunun farkındadırlar. Şirketler bu entegrasyon içinde şeffaflık çatısında, çalışanlarını her k

Devamını Oku
İşletmeler arası uyum belgelerinin çevirileri nasıl olmalıdır? İşletmeler arası uyum belgelerinin çevirileri nasıl olmalıdır?

Uluslar arası alanda iş yapan işletmelerin sağlıklı bir işleyiş sürdürebilmeleri için, uyumluluk belgelerinin doğru çevirisine ihtiyaçları vardır. Yasal zorunlulukların yanı sıra, bu tür önlemler uluslararası paydaşlar arasındaki kapsayıcılığa örnek teşki

Devamını Oku
Doğru Çeviri Neden Önemlidir? Doğru Çeviri Neden Önemlidir?

Kaynak dilden hedef dile doğru ve gerçek çeviri, etkili iletişimin sürdürülebilir olması açısından temel bir gerekliliktir. Yazılı ve sözlü iletişim ancak kelimelerin karşı tarafa doğru bir şekilde aktarılmasıyla meydana gelir. Birbirinden farklı dilleri

Devamını Oku
İletişim Bilgilerimiz
İletişim kurmak istediğiniz her an İnterofis ekibi sizin için burada. Sorularınızı, önerilerinizi veya işbirliği taleplerinizi dinlemek ve yanıtlamak için her zaman hazırız.
Adrese Git
İletişime Geç